Profesjonalna kadra

Nasza kadra jest dobierana pod kątem podejścia do dzieci, umiejętności pedagogicznych i dydaktycznych. Kluczem w doborze naszych nauczycieli etatowych, jak i nauczycieli zajęć dodatkowych jest pasja do wykonywanego zawodu, do pracy z dziećmi. Chcemy by dzięki temu dzieci miały zapewnioną doskonałą opiekę osób, które traktują je po partnersku i w indywidualny sposób oraz by czas spędzony w przedszkolu był ciekawy i atrakcyjnie przygotowany.

Czym wyróżnia się kadra w Krainie Uśmiechu:

• Nasi nauczyciele pracują nad autorskimi programami oraz nad doborem sprawdzonych programów nauczania, by dzieci powierzone nam w opiekę nigdy się nie nudziły i z radością przekraczały progi naszego przedszkola każdego dnia.
  • Nauczyciele pracujący w Krainie Uśmiechu posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.
  • Nie oszczędzamy pieniędzy na dokształcanie naszej kadry. Nauczyciele biorą udział w regularnych szkoleniach w celu poznawania nowatorskich metod pracy z dziećmi oraz doskonalenia swojego warsztatu metodycznego.
DSC-0044
DSC-0064